VVD logo

Ventspils RVP

Administrācija
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Inguna Pļaviņa Direktore 63626903 - inguna.plavina@ventspils.vvd.gov.lv
Maija Čakste Saimniecības pārzine 63626903 - maija.cakste@ventspils.vvd.gov.lv
Uldis Millers Automehāniķis 63624660 - uldis.millers@ventspils.vvd.gov.lv
Atļauju daļa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Arta Vancāne Daļas vadītāja 63624660 - arta.vancane@ventspils.vvd.gov.lv
Lija Jankovska Vecākā eksperte 63624660 - lija.jankovska@vvd.gov.lv
Ivo Lemšs Vecākais eksperts 63624660 - ivo.lemss@vvd.gov.lv
Zane Kalniņa Vecākā eksperte 63624660 - zane.kalnina@ventspils.vvd.gov.lv
Skaidrīte Rudens Vecākā eksperte 63625332 - skaidrite.rudens@ventspils.vvd.gov.lv
Kontroles daļa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Anna Adamsone Direktora vietniece, Kontroles daļas vadītāja 63625332 - anna.adamsone@ventspils.vvd.gov.lv
Piesārņojuma kontroles sektors
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Daiga Mateviča Sektora vadītāja 63625332 - daiga.matevica@ventspils.vvd.gov.lv
Arnis Jansons Vecākais inspektors 63625332 28674275 arnis.jansons@ventspils.vvd.gov.lv
Sabīne Jaunbirze Vecākā inspektore 63625332 28643452 sabine.jaunbirze@ventspils.vvd.gov.lv
Igo Midrijānis Vecākais inspektors 63625332 29458601 igo.midrijanis@ventspils.vvd.gov.lv
Jānis Pētersons Vecākais inspektors - 29463392 janis.petersons@ventspils.vvd.gov.lv
Ēvalds Rundāns Vecākais inspektors - 28606604 evalds.rundans@ventspils.vvd.gov.lv
Gunita Vanaga Vecākā inspektore 63625332 - gunita.vanaga@ventspils.vvd.gov.lv
Resursu kontroles sektors
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Daina Naumova Sektora vadītājs 63622881 29471431 ventspils.ks@ventspils.vvd.gov.lv
Rudīte Šenfelde Informācijas ievadīšanas operatore 63622981 - rudite.senfelde@ventspils.vvd.gov.lv
Miervaldis Apsītis Vecākais inspektors 63622981 26638580 miervaldis.apsitis@ventspils.vvd.gov.lv
Raivo Brauns Vecākais inspektors - - raivo.brauns@vvd.gov.lv
Arturs Bugajenko Vecākais inspektors 63622981 26106554 arturs.bugajenko@ventspils.vvd.gov.lv
Ieva Gronska Vecākā inspektore - 29471362 ieva.gronska@ventspils.vvd.gov.lv
Rūdolfs Kalējs Vecākais inspektors - 29474197 rudolfs.kalejs@ventspils.vvd.gov.lv
Ingūna Kalniņa Vecākā inspektore 63622981 26691834 inguna.kalnina@ventspils.vvd.gov.lv
Ando Krūklis Vecākais inspektors 63622981 20229824 ando.kruklis@ventspils.vvd.gov.lv
Jānis Raginskis Vecākais inspektors - 25749230 janis.raginskis@ventspils.vvd.gov.lv
Ģirts Tīģeris Vecākais inspektors 63622981 26633829 girts.tigeris@ventspils.vvd.gov.lv
Sarmīte Upmale Vecākā inspektore 63622981 29233029 sarmite.upmale@vvd.gov.lv
Andris Veide Vecākais inspektors 63622981 26445933 andris.veide@ventspils.vvd.gov.lv
Viola Zemture Vecākā inspektore 63622981 29356620 viola.zemture@ventspils.vvd.gov.lv
Elvijs Ziemelis Vecākais inspektors 63622981 25407119 elvijs.ziemelis@ventspils.vvd.gov.lv

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 20.06.2018