VVD logo

Valmieras RVP

Administrācija
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Aivars Liepa Direktors 64207266 - aivars.liepa@valmiera.vvd.gov.lv
Vija Lakuča Biroja administratore 64207266 - parvalde@valmiera.vvd.gov.lv
Mārtiņš Balka Uzskaites operators 64207264 - martins.balka@valmiera.vvd.gov.lv
Atļauju daļa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Gunārs Ģeida Daļas vadītājs 64207275 - gunars.geida@valmiera.vvd.gov.lv
Īrisa Rodiņa Vecākā eksperte 64207268 - irisa.rodina@valmiera.vvd.gov.lv
Rita Celma Vecākā eksperte 64207478 - rita.celma@valmiera.vvd.gov.lv
Ilze Ķēniņa Vecākā eksperte - - ilze.krivane@valmiera.vvd.gov.lv
Anete Liepiņa Vecākā eksperte 64207276 - anete.liepina@valmiera.vvd.gov.lv
Kontroles daļa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Līga Zvirbule Direktora vietniece, Kontroles daļas vadītāja 64207267 - liga.zvirbule@valmiera.vvd.gov.lv
Piesārņojuma kontroles sektors
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Inga Zviedrāne Sektora vadītāja 64207269 - inga.zviedrane@valmiera.vvd.gov.lv
Gunda Lūse Vecākā inspektore 64207274 - gunda.luse@vvd.gov.lv
Dace Birnbauma Vecākā inspektore - - dace.birnbauma@valmiera.vvd.gov.lv
Ilze Dovgiallo Vecākā inspektore - - ilze.dovgiallo@valmiera.vvd.gov.lv
Zanda Jurkāne Vecākā inspektore 64207279 - zanda.jurkane@valmiera.vvd.gov.lv
Vija Kazaka Vecākā inspektore 64207280 - vija.kazaka@valmiera.vvd.gov.lv
Madara Skrastiņa Vecāka inspektore 64207273 - madara.skrastina@vvd.gov.lv
Resursu kontroles sektors
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Toms Arnavs Sektora vadītājs 64207265 29283994 toms.arnavs@valmiera.vvd.gov.lv
Dainis Amatnieks Vecākais inspektors 64123685 29347558 dainis.amatnieks@valmiera.vvd.gov.lv
Jānis Brants Vecākais inspektors 64041545 29376435 janis.brants@valmiera.vvd.gov.lv
Zigmārs Dancis Vecākais inspektors - - zigmars.dancis@valmiera.vvd.gov.lv
Edgars Mednis Vecākais inspektors 64123685 - edgars.mednis@valmiera.vvd.gov.lv

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 20.08.2018