VVD logo

Aktualitātes

Atlasīt

Civilās aizsardzības mācībās SIA ““Ventspils nafta “ termināls” izspēlēs ugunsgrēka likvidēšanas scenāriju

19.09.2018 Ventspils RVP

Piektdien, 21. septembrī plkst. 11:00 SIA ““Ventspils nafta” termināls” kopā ar VAS “Latvijas Dzelzceļš”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, SIA “VK Terminal Services”, AS “Ventbunkers”, Valsts policiju, Zemessardzi

Lasīt vairāk

No Salacas izceļ divus nelegāli ievietotus zvejas tīklus

18.09.2018 Valmieras RVP

Nedēļas nogalē, naktī no 16. septembra un 17. septembri Salacas upē, Salacgrīvas pilsētas teritorijā Valsts vides dienesta (VVD) Valmieras reģionālās vides pārvaldes (RVP) inspektori kopā ar sabiedriskajiem vides inspektoriem reida laikā atklāja starp nēģu tačiem nelikumīgi ievietotus zvejas tīklus

Lasīt vairāk

Ventspilnieku ievērībai: VVD ir ieinteresēts sabiedrības atbalstā vides kvalitātes uzlabošanā

14.09.2018 Ventspils RVP

Vakar, 13. septembra pēcpusdienā Ventspils iedzīvotājs pamanīja un nofilmēja stipru ogļu putēšanu, tās iekraujot kuģī. Nofilmētais tika ievietots sociālajā tīklā Facebook, diemžēl piemirstot informēt Valsts vides dienestu (VVD).

Lasīt vairāk

Ventspils ostas uzņēmumi turpmāk savstarpēji sadarbosies putēšanas samazināšanā

13.09.2018 Ventspils RVP

Šodien, 13. septembrī Valsts vides dienesta (VVD) Ventspils reģionālā vides pārvalde (RVP) aicināja uz sarunu AS “VENTSPILS TIRDZNIECĪBAS OSTA”, SIA "NOORD NATIE VENTSPILS TERMINALS" un SIA "LGT Stividors", kas Ventspils ostas teritorijā veic sauskravu un puto

Lasīt vairāk

Mazie HES – apdraudējums videi vai zaļās enerģijas ražotāji?

11.09.2018 Centrālā struktūrvienība

Šī gada 27. septembrī Paņevežos, Lietuvā, notiks seminārs – diskusija “Mazās hidroelektrostacijas – draugs vai drauds?”.

Lasīt vairāk

Rīko semināru Jelgavas puses uzņēmējiem „Prasības atkritumu pārrobežu sūtījumu dokumentu noformēšanā”

11.09.2018 Jelgavas RVP

  Valsts vides dienesta (VVD) Jelgavas reģionālā vides pārvalde (RVP) 2018. gada 9. oktobrī plkst. 10.00 – 13.00 Kazarmes ielā 17a, Jelgavā, 1. stāva zālē aicina uz semināru uzņēmumu pārstāvjus, lai sniegtu informāciju par nepieciešamajiem dokumentiem, veicot

Lasīt vairāk

Aicinām piedalīties vides aizsardzībai labāko pieejamo tehnisko paņēmienu pilnveidošanas darbā

05.09.2018 Centrālā struktūrvienība

Valsts vides dienests (VVD) aicina nozaru nevalstisko organizāciju pārstāvjus, komersantus un citus interesentus iesaistīties labāko pieejamo tehnisko paņēmienu (LPTP) pārskatīšanas un atjaunināšanas procesā.

Lasīt vairāk

Par nelikumīgām darbībām Gaujā pie Carnikavas aizturēts licencēts nēģu zvejnieks

31.08.2018 Lielrīgas RVP

Naktī no 30. augusta uz 31. augustu Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes (RVP) inspektori Gaujā pie Carnikavas aizturēja licencēto nēģu zvejnieku. Viņš līdzās nēģu murdiem nelikumīgi bija ievietojis zivju tīklu.

Lasīt vairāk

No Lielupes izcelti četri maluzvejnieku ievietoti tīkli

31.08.2018 Lielrīgas RVP

Naktī no 30. uz 31. augustu Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes (RVP) inspektori reida laikā Lielupē pārtrauca maluzvejnieku aktivitātes, izceļot no upes četrus nelikumīgi ievietotus zvejas tīklus. To kopējais garums – 200 metru.

Lasīt vairāk

Lai panāktu VVD rīkojumu izpildi SIA “Bengtsson Latvia” piemērota piespiedu nauda

30.08.2018 Liepājas RVP

Valsts vides dienesta (VVD) Liepājas reģionālā vides pārvalde (RVP) ir izdevusi izpildrīkojumu ar kuru SIA “Bengtsson Latvia” par VVD rīkojumu neizpildi ir piemērota piespiedu nauda 100,00 eiro.

Lasīt vairāk
Atlasīt

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 24.09.2018